Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

Aktuality 2008 

 

 

Obrazek

 

 

 

17.10.2009

Tramtarará-aktualizace:) Po delší době se hlásíme! Od 13.8. jsme toho dosti stihli a protože toho bylo fakticky dosti,vyjmenuju asi to nejpodstatnější: Tábor v Čebíně se nám mooc líbil,příští rok jedem zas :) ,po příjezdu jsme šmajdali po horách,vycházkovali se,jeli za Rendovýma mimčama,které jsou už dááávno všcehny zadané,u nových majitelů,snad jsou spokojené obě strany,neb malí KiroRendíci,to jsou prvotřídní raraši!:)Proběhla OŠRA,opustila nás naše trenérka Efka :( ,byli jsme na semináři se Silvií Trkman a Polonou Bonač a bylo skvěle!Videjka,fotky atak budu postupně dodávat,stejně jako povídání a aktualizace na všceh stránkách..Tešit se můžete i na aktualizaci odkazů která bude pořádná:) a taky na nové logo...

 

13.8.2009

Tak,po delší době opět aktualizace stránek celkově,nejenom rubriky Rendíkových prďolů:)

Od 23.6.-poslední aktualizace- se toho celkem dosti událo-vyšla jsem základku,potom jsme procházkovali,agilitili,klikali-klikat jsme ale doklikali,neboť se nám umřel klikr:),byli jsme na "loveckém víkendu" za který moc děkujeme Leile,byli jsme na Rychlotlapkářské grillparty,kde se Renda snažil říct puberťákovi Arimu (beauceron,takový malý psík ),že tady tomu šéfuje on,neboť už je i otcem,zatím co Ari jest teprve ve vývinu...Naštěstí Ari se zachoval tak,jak mu velí jeho jméno-Aristokrat- a Rendíkova dominátorství si moc nevšímal.Potom si to šel Renda rozebrat do odkládačky,dalšího dne mu již bylo dominování jiných psů v lese úpně jedno.Asi špatný den:)Jinak neměla grillpárty jediné chybky,teda,dne kdy se konala,neboť v dnech dalších se nám všem konzumentům grilovaného masa udělalo poměrně špatně:) Dále následovaly všemožné procházky s různými lidičkami a jejich psíky,taky jsme intenzivně agilitili pod vedením naší eFky a Markéty Lovaszové,ovšem jenom jeden den,neboť jsem ještě do toho všeho hlídala Pitopsy od Muchoš-dva týdny více než nabité zkušenostmi:)- tedy Bucu a Ferdu.1.8. jsme F a B sypala naposledy granule a 2.8. ráno jsme vyráželi na AgiTábor do větřkovic,který jsme si parádně užili.Z větřek jsme se vrátili v neděli ráno a již v neděli v 11:00 jsme stáli s Rendíkem před branami slezkoostravského hradu,na kterém se toho dne odehrávala Krajská výstava psíků,abychom se šli pokochat psíky výstavními,vyvěsit inzerát,poklábosit se známýma...Včera jsme si vyšlápli na Smrk s Janou od Ketty a vlastně ještě před Větřkama jsme byli na Ondřejníku s Marťou Matesovou a opět Janou od Ketty.Momentálně se chystám balit,neboť v Neděli jedeme na tábor k Martině Klimešové,na který se už moc těšíme!Pojedem s Laďkou a Berrym tak doufám,že se do jejich autíčka naskládáme:) V sobotu ještě odběháme dva běhy na permoníku- 2 x zkoušky,tak jsme zvědaví jak nám to půjde.Články z Akcí a fotky z nich se možná objeví,foto spíše rovnou na rajčeti a linky na články dám do novinek...

A teď jedna poslední,smutná zpráva...Náš kudrnatý kámoš Alfíček s náma už nikdy na žádný výlet nepůjde...11.8. odešel navždycky do věčných lovišť.

Alfíku,bude se nám stýskat :-(...

Obrazek

 

23.6.2009

Dne 16.6.2009 jsem bohužel musela nechat uspat potkaního kluka Fruitíka.Jeho zravotní stav se prudce zhoršil a i když mě to velmi bolelo,zanesla jsem ho uspat.Snad už je teď,klukovi našemu, dobře.

Přejděme teď k příjemnějším věcem.Byli jsme na několika výletech,úspěšně jsme zvládli maraton oslav,na rajčeti máme pár nových foteček,snad budu mít program na tvorbu videjí,která hend úpo jeho obdržení začnu tvořit,o víkendu 4.-5.6. pojedeme trénovat lovecký výcvik-zaměříme se na barvu,šoulačku a aportky mrtvolek,už se moooc těšíme!

A teď novinka největší-Kira byla na sonu,které ukázalo 6 malých mrňat!Jsme neskutečně šťastní a doufáme,že se vše povede a v době od 28.-31.7. budeme moct na světě přivítat minimálně 6 malých kokřátek!A kdo ví,třeba nám jeden černý klučina padne do oka :-).

5.6.2009

Tak se zase,po delší době hlásíme.Vezmu to všehno hezky popřadě-"operace bradavice" proběhla úspěšně-Stehy se nám zahojily,ubohý Renda musel pár dní "vegetit"s krunýřem,který mu vzal téměř všechnu chuť do života a tak jsme se nakonec dohodli,že si stehy nebude kousati a já mu ho sundám.Slovo dodržel ani ne z půlky,neboť si-potvůrka moje:-)-stihl jeden vytáhnout.Ale i tak se nám rána zahojila-teď už po nějakém šití není ani památky.Až do 23.5. jsme se dlouze procházkovali,výletovali,agilitili,občas (pomaloučku,polehoučku zase začínáme) poklikali,zaběhali...Onoho 23.5.jsme byli Valmezu,na závodech "O strakaotu blechu",které byly přinejmenším fajn.První start na nich čekal nejen naši mamču s Ladušákem,ale i Marťu Matesovou s Matýskem-oba týmy podaly na své první závody výborné výkony,mamči přejeme jen trošku více rychlosti-a bude to super a matýskovi trošku více pozornosti a klídku a bude to paráda:-).Článek možná napíšeme,uvidíme.Naše výsledky najdete na svém místě-Rendyho profil-agivýsledky 09,videjka jsou ve videjích.Fotky za hvíli nahraju,nejen ze závodů,ale i z procházek.Teď však přejděme k zprávě nejdůležitější,troufám si říct minimálně za tento rok- Byli jsme krýt!Pokud se všechno podaří,šťěňátka by se měla narodit v druhé půlce až ke konci července v Chovatelské stanici "Z Rájeckého údolí" fenečce Kiře (Lady of the Night z Fusberku).Odkaz najdete zde - www.sindy-kira.wz.cz ,v případě zájmu kontaktujte buďto Nikol (majitelka Kiry),nebo mě.!Záznamy již přijímáme!.

Více informací v rubrice Rendíčkovi potomci.Dále se mi konečně podařilo sehnat barvu-vepřovou:-) a taky kůži-z divočáka,neúplně vyčiněnou,takže jakmile se Rendík "vyrelaxuje" ,začneme s nácvikem a podle toho,jak nám to půjde se dále rozhodnu,kdy se přihlásíme na Barvářské zkoušky.

Na rajčeti za moment přibydou nějaké ty fotečky.

7.5.2009

¨Tak zase pár novinek-Díky mamči jsme byli dopraveni,ubytováni a povzbuzováni(tady patří díky i Marti Matesové a dalším "vedlesedícím":-))na MR kokrů v Agility,které se konalo až v "daleké" Praze.Běhalo se na koberci,v hale na výstavišti v Letňanech při mezinárodní výstavě psů.Celý víkend se nám moc líbil,včetně běhání,které Rendík komentoval štěkotem.Někdo by z výsledků nemusle být nadšen,ale já jsem spokojená.Sice jsme si občas na parkuru hned neporozuměli a vykouzlili nějaké to odmítnutí,chybičku nebo disk,ale pal to čert,hlavně,že byl Rendík spokojený.Fotečky na rajčeti,videa na youtube nebo v sekci videa:-).

Ve Středu jsme byli na veterině kvůli kožnímu nesmyslu (výrustku) na ocase,který byl Renduškovi odšmiknut.Teď nastává Rendíkem tolik očekáváné období lehčí relaxace,než budou stehy vytaženy a rána zacelena.Potom zase začneme makat na 100%.Se stehy jdeme příští sobotu,tak snad bude vše OK a vytáhnou nám je-držte palce.

29.4.2009

Po delší době aktualizace...Byli jsme si zaběhat na zónovkáři,bylo skvěle,oba jsme si víkend uživili.Videjko najdete u videjí,výsledky u Rendíka ve výsledcích:-).Díky hezkému počasí podnikáme denně co nejdelší vychajdy,o víkendech se snažíme výletovat pořádně,nejlépe horsky a celodenně:-).Zatím jsme se nastartovali vychajdou z Kunčic pod Ondřejníkem,přes Čeladnou do Ostravice-fotečky nejen z tohoto výletu najdete na našem rajčátku.

Naplánovala jsem nám nějaké ty akce,jen co se nahlásíme,přidám to do naší plánovací rubriky:-).

7.4.2009

Konečnějsem se dokopala a aktualizovala Agi výsledky 2009-doplněno z Ostravského poháru a také jsem přidala odkazy do sekce Videa,na videjka z OP a nějaké trikové.

30.3.2009

Mou nemoc jsme paralizovali a odběhali celý Ostravský pohár :-).Renduška byl pašák (jako vždy-pro mě ),na koberci ze sebe vydal téměř vše,co v něm bylo,dokonce se i chvílemi rozštěkal :-).Videa a výsledky dodám asi zítra:).

7.3.2009

Aktualizace u Rendíka - Nová stránka výstav,novinky u Zkoušek-přidány vlohovky:-).

27.2.2009

Do sekce "Videa" přidány videa našich běhů z obou vosacupů-dík moc za ně Efce:-).Kdyby nějaký odkaz nefungoval,proklikejte s ena náš youtube,tam najdete všechny:-)

21.2.2009

Do článků a povídání přibyl textík o naši návštěvě ve školce.Coursingu se bohužel neúčastníme,protože se Rendík nachladil.Dostává sirupek a má klidový režim,tak snad nás to brzy pustí,protože relaxování je opravdu nuda:-).

16.2.2009

Do AgiVýsledků v Rendíkovém profilu jsem doplnila výsledky VOSACUPU II. ,na kterém jsme si byli o víkendu pohrát a zaběhat:-) .Rendušák byl super,až na jeho občasné výlevy zlosti (v Neděli),zaměřené na chudáka mlaďocha borderáka,který flirtoval s Rendíkovou háravou Sendynkou:-).Musím ho pochválit,že dokázal vedle háravé Sendy v pohodě fungovat,neutíkal mi za ní...

Dneska jsme byli rodině zavýletovat v lesíku za myslivnou,fotečky budou večer na rajčeti.Jinak tento týden máme jarní prázdniny a tak budeme výletovat a vybíjet baterky co nejvíce:-).

18.1.2009

U Rendíka ve výsledcích najdete tabulku Agi závodů 2009 a v ní výsledky VOSACUPU I. :-) .Renďulka byl pašák,běhal s takovou radostí a nadšením.. Mám pocit,že to nebylo kvůli pamlskům :-) Můžete se těšit i na videa,ale to asi časem :-)

17.1.2009

Dneska jsme si odběhali první Vosacupí den.Bylo superně,výsledky dodám zítra,videjka snad taky :-)

11.1.2009

V článcích přibyl nový článek,na rajčeti najdete nové fotogalerie,další fotečky z dalších akcí spí ve foťáčku:-)

Aktualizace plánovaních akcí.

Levé ucho nám dělá problémy.

Stránky nám zezelenají,jen co bude logo:-)