Jdi na obsah Jdi na menu
 


 • 21.12.2008- Nestíháme aktualizovat,omlouváme se,takže jen rychle.Na titulní stránce jste si mohli všimnout PFka(za jehož zrození děkujeme Leile),v pár rubrikách proběhly drobounliké změny,v těch budu zřejmě pokračovat,bude li o "zimních" prázdninách čas.Můžete taky očekávat aktualizaci plánovaných akcí,naplánovala jsem nám toho celkem dost,tak snad to někdy pustíme do éteru:-).

  A abych nezapoměla,přejeme všem krásné prožití svátů Vánočních,do nového roku  hooodně zdraví,štěstí,dobré nálady a co nejvíce chvilek se čtyřnohými parťáky:-)

 • 23.11.2008 Po delší době opět aktualizace:-) Včera jsme si byli vyzkoušet coursing.No,Rendíček se mnou coursingové nadšení nesdílí,ale třeba začne sdílet (pokud půjde zapřáhnout kožka:-)),pokud bude další trening,jedeme asi zase:-)Večer možná dodám článek,možná přibydou i sněžné fotky:-)No nevím,všichni se radují že je konečně sníh jenom já ho nemám ráda.Kokrolidi ví:-)
 • 28.10.2008-O víkendu jsme si zahopsinkovali na Lazeckých Hopsinkách,parkury krásné,no s Rendou jsme si nějak nezoruměli a z 6-ti měbů jsme doběhli jen jednu zkoušku,čistě,4. místo a pár trestných za čas,ale na výbornou:)A dneska jsme vyrazili do třince na 2 x Zk.Podařilo se nám je obě zaběhnout čistě a i v čase a s úžasným výsledkem-2. a 3. místo.Takže super....
 • 19.10.2008-Dnešek je druhým a posledním letošním zkouškovým dnem,zůčastnili jsme se totiž zkoušky ZZO a to se super výsledkem prospěl výborně . Výsledné body u Rendyho v profilu .
 • 12.10.2008-Zmezinárodnila jsem Rendyho "profil" ,Tabulka ze ZOP-Rendy-sjeďte níže výsledky.Trochu změna ve fotogalerii,Foto ze včerejška zde a z dneška tady .Asi změním titulníf fotky.Přibyde Rendyho životní fotoalbum.
 • 5.10.2008-Hlásíme,že jsme dnes složili ZOPky,nakonec na VD s 82-mi body,ale i to je pro nás úspěch.Jinak o víkendu 27.-28.9. jsme si zaběhali na ošře,hmmm výsledky nic moc...Když už se Renďák rozběhne,já mu to kazím! Nakonec jsme doběhli jen jeden běh...Výsledky dodám snad brzy.Jinak web čeká rekonstrukce a v rámci procvičení Ajiny ho možná zmezinárodním.
 •  

  17.9.2008-Aktualizace rubriky potkani-novinky v "potomci mých samců" ,možná jen dočasně odstraněna rubrika "Nabídka krytí" .

 • 5.9.2008-Poslední prázdninový víkend sme strávili na závodech v Třincikde se nám podařilo něco o čem jsem ani nesnila-v openu sme skončili 3-tí,během chvilky budou výsledky zařazeny do tabulky .
 • 24.8.2008- Dneska slaví Rendíček své 3.-tí narozeniny!

  "Rendíčku,přeju ti všechno nejlepší,hodně vypíchlých bažantů a zajíčků,spoustu večeří a snídaní,hafo krásných procházek,taky hodně prorelaxovaných chvilek (to ty rád ) mimo jiné i spousty psích a lidských kamarádů,taky pár (snad Agi:)) úspěchů ...Přeju si abys zůstal takový jaký jsi,jsi jedinečný a pro mě nejlepší na celém světě.Dnešní den si užij,patří jenom tobě Rendíčku"

 • 20.8.2008-V Akcích proběhlých přidáno info o super VV v Třinci:) Odkaz na fotky Akce-proběhlé:)
 • 11.8.2008-Tak a je to tu...Odedneška je z Rendyho oficiálně CZ Champion!

                      A do Videjí jsem přidala fotky ze Zrmzlinového poháru:)Kuk tam

 • 2.8.2008-Jsme si s kokrem zaběhali na 2x zk v Permoníku,oba běhy jsme se diskli,v prvním běhu šel Renďák hledat mamku a měl po cestě kladinu,tak proč by na ni nešláp? V druhém běhu na nás byla nachystaná pastička,do které jsme se (i přes mé usilovné,podle holek dostačující stahování) chytli.Rendíčkovi se holt chtělo skákat,no konečně se mu začalo chtít,jsem ráda:)On je prostě kokr a někdy dělá věci,které by normálního psa nikdy nenapadly,stím už jsem se smířila:)Na ten hic celkem hezky běhal,dělá mi radost,opravdu:)Na cvičáku u Permoníků se nám moc líbilo,maj tam super langoše.Paní rozhodčí (jak už je u ní zvykem) postavila moc hezké parkury,mi se teda líbily,v každém z běhů byl alespoň nějaký chyták,nějaká ta finta:)Výsledky už znáte,takže se ani dívat nemusíte:)povídání kašlu,fotky ani videa ke mě zatím nedoputovaly,a asi ani nedoputují:)Jinak žádné novinky nemáme,až budou dáme zase vědět:)

   

 • 1.8.2008- Toto,pro někoho úplně obyčejné datum,je pro nás datem významným.Právě dnes slaví mamčina Ladunka své první narozeniny.Přejeme Ladušce všechno nejlepší,dlouhý,krásný a bezstarostný kokří život ale také aby ji agility bavilo a těšilo (s mamkou jim to moc jde,obě se moc snaží),třeba se někdy (pevně v to doufám!) postaví na start závodů a bude nahánět strach všem ostatním týmům.Přejeme ti milá Lado,i spousty dlouhých procházek s tvými psími kamarády,spoustu prohnaných zajíčků a bažantů,třeba i nějakou splněnou zkoušku:) a moc si přejeme abys pořád byla taková jako do teď-praštěný,ujetý,aktivní Ladušák
 • 30.7.2008- Přidávám do videjí videa z Horní suché od Páji (odkaz na ně najdete taky v proběhlých akcích,přidala sem je i tam:)

  Včera jsme si vyšli na Lysou s boxerkou Anežkou a pumidlem Fíčkem,na fotky se můžete podívat tady

 • 28.7.2008-V sobotu jsme si s kokrem zaběhali na Hornosušských závodech,v jumpingu jsme byli 8.smí,v openu jsme se diskli(nějak se mi mihnul za zadkem a už byl na áčku).Radost mi udělala zkouška (poprvé jsme se postavili na start v A2),kterou jsme zaběhli na VD a jelikož doběhli jen dva týmy,byli jsme druzí.Renďák se snažil,dělá mi radost:) Ze závodů jsem oběvila moc pěkné fotky na rajčeti od "Cony" ,odkaz tadyk .Více info-Akce proběhlé,výsledky najdete zde .

  -A v Rendyho rubrice přibyl článeček o Rendyho příchodu k nám:)

 • 23.7.2008-Stránky pořád ve výstavbě,buďte trpěliví...S Rendoušem sme se vrátili z AgiTábora,bylo úžasně,doopravdy úžasně...Více info akce-proběhlé,bude i článek...Na slovensku jsme se aji zúčastnili ofiko závodů "O zmrzlinový pohár" více info HERE